KURUMSAL

Kıvılcım Baca olarak amacımız ülkemizde ve şehrimizde baca kaynaklı kazaları ve yangınları minimum seviyeye indirmektir.

Bilindiği gibi soba ve doğalgaz bacalarında karbon monoksit zehirlenmeleri gün geçtikçe artmaktadır. Temizlenmeyen soba ve kalorifer bacaları yangın tehlikesi oluşturmakta ve maalesef bu da can ve mal kaybına neden olmaktadır. Ayrıca hava kirliliğine yol açmakta ve dahası milli servete zarar vermektedir. Bu sebeple bacalar yılda en az bir kez temizlenmelidir.

Doğalgaz kullanan sistemler ( kombi, şofben ) havada bulunan oksijenin %17 sini tüketerek yaktığından mutlaka bacalar temizlenmeli ve bakımları yaptırılmalıdır. Yangınların, yaralanmaların ve zehirlenmelerin önlenmesi için baca temizliği ve bakımının ehil kişilerce yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlarla karşı karşıya kalabiliriz.

Şirketimiz itfaiyeden yetki belgeli; dürüstlüğü, saydamlığı ilke edinmiş 25 yıllık tecrübe ve birikim sonucu garantili iş yapmakta ve iş bitiminde bacanın temizlendiğine dair belge düzenlenmektedir. Sağlıklı ve huzurlu bir yaşam geçirmenizi amaç edinmektedir.